gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Górnik - Miedź: ważne informacje/ 2012-03-14 00:50:14 /

Już w sobotę czekają nas DERBY DOLNEGO ŚLĄSKA! W tym niezwykle prestiżowym i ważnym meczu nasz WIELKI GÓRNIK spotka się z Miedzią Legnica. Dlatego teraz podajemy informację, które będą z pewnością pomocne dla każdego kibica biało-niebieskich, a niektóre z nich pozwolą uniknąć stresów i nerwów przed meczem.1. Jako że ten mecz wzbudza bardzo duże zainteresowanie kibiców, namawiamy by kupować bilety w przesprzedaży ( więcej info odnoście punktów sprzedaży: http://www.gornik.walbrzych.pl/news-17436-Kup_bilet_na_Miedz._Rusza_sprzedaz_wejsciowek.php ), lub u samych kibiców. Pieniądze z biletów kupionych u kibiców idą w całości na cele kibicowskie. Kasy stadionowe w dniu meczu będą czynne od godziny 13.

 

2. Przy kupnie biletu trzeba podać swoje dane łącznie z numerem pesel. Bilet także musi być wypełniony w dane każdego kibica!

 

3. Przy wejściu na stadion niezbędny będzie dowód osobisty/legitymacja!

 

4. Jako że ten mecz został uznany przez wałbrzyską policję za mecz "podwyższonego ryzyka", każdej osobie wchodzącej na stadion zostanie zrobione zdjęcie z dowodem tożsamości.

 

5. Samochody radzimy zostawiać z dala od stadionu. Trzeba liczyć się z tym że część ulic w pobliżu stadionu będzie zamknięta w związku z przyjazdem na ten mecz kibiców z Legnicy.

 

6. Na ten mecz oprócz policji z Wałbrzycha, zostaną także ściągnięte posiłki z Legnicy i Wrocławia. Dlatego trzeba uważać na jakiekolwiek prowokacje!

 

7. NAJWAŻNIEJSZE!!! WSZYSCY TEGO DNIA SPOTYKAMY SIĘ W MŁYNIE NA SEKTORZE C !!! I nie ma innej możliwości! DERBY DLA GÓRNIKA!!!

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl