gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Andrzej Adamek trenował młodych Górników/ 2012-06-15 12:00:08 / Marcin Durczak /

Choć sezon zakończony, coraz ciekawiej robi się na treningach najmłodszej grupy prowadzonej przez Pawła Domoradzkiego i Marcina Ewiaka.
Na ostatnim treningu w dniu 13.06. najmłodszych koszykarzy spotkała prawdziwa niespodzianka. Kiedy wyszli z szatni, aby rozpocząć trening, okazało się że ich pierwszy trener Paweł Domoradzki oraz Marcin Ewiak są w tym dniu asystentami, a w rolę pierwszego trenera wcielił się nie kto inny jak mistrz polski z Aseco Andrzej Adamek. Możliwość odbycia treningu z tak znakomitą postacią jak i sam trening na pewno pozostaną w pamięci tych chłopców na zawsze. Wszak trening przeprowadzony przez mistrza kraju nie zdarza się codziennie.

W tym miejscu dziękuje w imieniu rodziców, tym którzy namówili pana Andrzeja do takiego pomysłu a jemu samemu wielkie dzięki za chęć uczestnictwa w takim przedsięwzięciu.Janusz Szmidt
 

 

 

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl