gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Kolejna gwiazdka uzupełniona/ 2012-06-21 14:53:31 / Dominik /

Po roku 1981, dostępna do kliknięcia jest pełna informacji gwiazdka 1982. Trzeba dodać, że gwiazdka szczególna, bo symbolizująca pierwszy mistrzowski tytuł Górnika. Sezon 1981/82 obejmował już stan wojenny, a biało-niebieskim sięgnięcie po złote medale na koniec rozgrywek nie przyszło łatwo. W 1982 roku - w porównaniu z rozgrywkami poprzednimi - nieco przygasła gwiazda Mieczysława Młynarskiego. Trudno sobie wyobrazić to mistrzostwo za to bez Tadeusza Reschke - walecznego podkoszowego naszej ekipy czy ledwie 20-letniego Stanisława Kiełbika, który już stanowił o sile Górnika.

 

Zapraszamy do lektury po kliknięciu na złotą gwiazdkę 1982 u góry strony.
-
www.gornik.walbrzych.pl/index.php?page=rok1982<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
stary zgred
2012.06.28 02:15:06
IP: 90.129.158.124

Przez to okienko zwane kibicowskim wentylem przepuszczono wiele informacji dla tzw wywiadu ogolnego lub prosciej informacji dla mas,Stary chwyt ale skuteczny.
Czesto piszecie/poza szefem pierdoly,majace malo kontaktu z obiektywymi prawdami:
...
czesc tekstu usunięta zgodnie z art. 212 Kodeksu Karnego dotyczący zniesławienia. Sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo karze pozbawienia wolności do roku jeżeli pomawia inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania (art. 212 § 2 k.k.)."
...
Wracam do koszykowki.Tadziu Reszke jest bezápelacyjnie tych z zawodnikow Starego gornika co co go wyniesli na najwyzsze piedestaly.dr klubowy Pawlowicz i Ortopeta Krawczyka wlasciwa diagnoza uratowali Tadzia od sportowej smierci ktora mu grozila po urazie miesnia czteroglowego uda po meczu z Baidonem.
Chcecie wiecej prawdy o zlotych czsach?
Dzwoncie 0046 0560971
Stary Zgred ; od ducha: jesli dalej beda pojawiac sie takie wywody osobiste, to przestane w ogole autoryzowac Pana komentarze i w calosci je wycinac. Prosze stworzyc wlasna strone i fantazjowac (czy jak to nazwac, bo brak slow...) tam do woli.

Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl