gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Alkatraz 2012 za nami/ 2012-06-24 17:11:18 / Marcin Durczak /

walbrzyszek.com - Kolejna edycja turnieju streetballa - Alkatraz 2012 przyniosła mnóstwo świetnej zabawy oraz koszykówkę na wysokim poziomie.
Wszyscy, którzy przyszli wczorajszego dnia na boisko znajdujące się przy Energetyku, z pewnością tego nie żałowali. Turniej streetballa Alkatraz 2012 stał na wysokim poziomie organizacyjnym oraz sportowym.Do rywalizacji przystąpiło 9 ekip, w których składach można było zobaczyć zawodników znanych na co dzień z gry w wałbrzyskim Górniku, Promecie Wałbrzych czy Śląsku Wrocław (Rafał Glapiński). Nie zabrakło również ekipy z Warszawy. Do finału zakwalifikowały się trzy ekipy, które wcześniej przebrnęły eliminacje. Mecze finałowe była bardzo ciekawe. Wystarczy powiedzieć, że o końcowym triumfie Bad Company zadecydowały małe punkty.

Najpierw Bad Company z Rafałem Glapińskim (został wybrany MVP turnieju) w składzie niespodziewanie nie sprostali White Stone. Później Bad Company pokonali Mordor różnicą aż 19 punktów. W ostatnim meczu, Mordor wygrał z White Stone. Tak więc wszystkie trzy drużyny w finale zgromadziły po 3 punkty. Najlepszym bilansem punktów wykazał się Bad Company i to on triumfował.

Oprócz walki zespołowej, rozstrzygnięty został konkurs wsadów, w którym niepodzielnie rządził Piotr „Pepa” Nawojski.

Finały:
Bad Company - White Stone 30-35
Bad Company - Mordor 51-32
Mordor - White Stone 33-25

Tabela:
1. Bad Company 3 +14
2. White Stone 3 -3
3. Mordor 3 -14

Bad Company: Adranowicz, Borzemski, Glapiński, Myślak, Stochmiałek
White Stone: Karnasiewicz, Kowalik, Maroński, Szyda, Stawiarz, Wojciechowski
Mordor: Jaskólski, Narnicki, Maryniak, Murzacz, Wieczorek.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl