gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Sponsor: Serwis Turystyczny Oczy Regionu/ 2012-08-17 15:40:35 / Marcin Durczak /

Tym newsem rozpoczynamy cykl prezentacji Sponsorów, którzy w tym sezonie będą wspierać drużyny Górnika Wałbrzych w rozgrywkach koszykarskich.

Każdej z firm serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc!Na początek prezentujemy Serwis Turystyczny Oczy Regionu Sp. z o.o. - www.oczydolnegoslaska.pl

Jeżeli chcecie Państwo poznać piękno Dolnego Śląska, odkryć jego najskrytsze zakątki oraz spędzić czas w ciekawy sposób, dobrze trafiliście.
Serwis www.oczydolnegoslaska.pl powstał z myślą o mieszkańcach regionu, turystach z całego kraju oraz zagranicznych gościach.

Chcielibyśmy, aby nasz serwis ułatwił Państwu aktywne spędzanie czasu na terenie naszego regionu.
W serwisie znajdziecie Państwo bazę noclegową, gastronomiczną i rekreacyjną oraz rozbudowany kalendarz imprez odbywających się w regionie. Liczne opisy interesujących miejsc, zabytków oraz wiele drobniejszych informacji, dostarczą Państwu szerokiej wiedzy o Dolnym Śląsku.
Oddajemy w Państwa ręce także forum, dział ogłoszeń oraz galerię zdjęć. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie zakładki te będą świadectwem Państwa wycieczek po regionie.

Na rynku informacyjnym Dolnego Śląska jesteśmy widoczni od 2010 roku. Przez ten czas udało nam się zdobyć wielu stałych użytkowników, a grono to nadal powiększa się z każdym dniem. Przez 2 lata funkcjonowania udało nam się nawiązać kontakty z różnymi instytucjami, firmami, które wspierają nas w Naszych działaniach i pomagają rozreklamować portal www.oczydolnegoslaska.pl na terenie całego Dolnego Śląska jak i poza jego granicami. Nasze logo można znaleźć między innymi na stronach internetowych takich instytucji i firm jak: www.wro2016.pl, www.tvsudecka.pl, www.galeriatwierdza.pl, www.mlody.walbrzych.pl, www.pantomima.wroc.pl, www.teatrnorwida.pl, www.galeria.legnica.pl, www.kultura.olawa.pl, www.jok.jawor.pl, www.muzeumtechniki.pl, www.filharmonia.jgora.pl, www.bok.boleslawiec.pl oraz kilkunastu innych, których nie sposób jest tu wymieniać.

Nasz portal między innymi dzięki Państwu cały czas się rozwija i dociera do coraz większego grona użytkowników, za co serdecznie dziękujemy.

Zachęcamy do aktywnego korzystania z serwisu www.oczydolnegoslaska.pl

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Płetwa
2012.08.20 13:01:44
IP: 78.8.202.75

Ilu dobroczyńców na dzień dzisiejszy ma Górnik??

A panowie i uświadomcie mnie kiedy gramy ten sparing z Turowem, bo wróciłem dopiero do kraju i nie wiem jeszcze co się dzieje. :D Pozdro Pany!! ; od ducha: caly czas za malo :) mysle, ze niedlugo pojawi sie news z info o mozliwosci wsparcia klubu - ci ktorzy na chwile obecna juz oficjalnie wspieraja klub, to sa wymieniani na: http://www.gornik.walbrzych.pl/index.php?page=sponsorzy - wiec kazda osoba, firma ktora moze nawet kilkadziesiat zlotych miesiecznie przeznaczyc, to niech smialo pisze do mnie na marcind@hm.pl

A z Turowem na 100% jeszcze nie jest dograny termin.

Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl