gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Górnicy rozpoczynają treningi/ 2012-08-21 07:56:17 / Marcin Durczak /

Podczas wczorajszego zebrania Zarządu klubu przyjęta została przez obie strony (klub i sztab trenerski) wizja budowy zespołu, który ma walczyć o awans do 2 ligi. Pierwszym trenerem będzie Arkadiusz Chlebda, a jego asystentem Paweł Domoradzki.

W pierwszych treningach udział wezmą zawodnicy z klubów JKKS i KK z wyłączeniem kontuzjowanych na chwilę obecną Adama Adranowicza i Jakuba Kołodzieja. Jednym z pierwszych sparingów będzie wyjazdowy mecz z Turowem Zgorzelec.Trwają rozmowy i planowane są wzmocnienia na pozycjach 1 i/lub 5, ale na chwilę obecną za wcześnie jest aby mówić o jakichkolwiek szczegółach. Uzależnione to też będzie oczywiście od możliwości finansowych klubu.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
skład
2012.08.21 21:41:03
IP: 62.141.217.84

Można prosić o uzupełnienie zakładki Skład? Jestem ciekaw jak to obecnie wygląda wszystko po połaczeniu obu zespołów. ; od ducha: spokojnie, bedze w swoim czasie :) poki co jeszcze za wczesnie.


Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl