gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Sponsor: heapmail Internet Solutions sp. z o.o./ 2012-08-23 10:01:06 / Marcin Durczak /

Firma dzięki której od 2000 roku może działać ta strona internetowa. Od zawsze z Górnikiem, a prywatnie mój (ducha) Pracodawca :)
W tym sezonie jeszcze mocniej włączyła się w pomoc dla klubu zgodnie z hasłem klubu: Odbudowujemy wałbrzyską koszykówkę - niech nasza pasja stanie się Twoją, a Twoja naszą.Jesteśmy zespołem wysokiej klasy specjalistów z różnych dziedzin. Swoją wiedzę zdobywaliśmy na renomowanych uczelniach, a doświadczenie wzbogacaliśmy pracując w firmach z różnych branż. To właśnie dzięki takiemu połączeniu wiedzy i doświadczenia oferujemy rozwiązania stanowiące unikalny zestaw korzyści dla naszych Klientów.

"Rozwiązania internetowe" tak najogólniej można by nazwać domenę naszej działalności, działalności którą prowadzimy od 1997 roku. Przez te lata zdobywaliśmy doświadczenie, które w branży internetowej jest niezwykle ważne. Fachowa i szybka obsługa to motto przyświecające nam w codziennej pracy. Nasze działania zawsze są ukierunkowane na Klienta i z myślą o Klientach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jakie posiadamy, fachowej obsłudze oraz wysokiej jakości specjalistom, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu jakie zostanie nam postawione w dziedzinach: strony i sklepy internetowe (tworzenie i projektowanie), serwisy www, portale, systemy CMS, grafika, webdesign, specjalistyczne oprogramowanie, e-usługi, hosting, domeny, pozycjonowanie (seo), linki sponsorowane (AdWords), marketing internetowy.
Potrzebna Ci sprawdzona i zaufana Agencja Interaktywna? To na pewno my!

Klienci: EMPiK, TVP, Quercus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Telestrada S.A., Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" Sp. z o.o., TEB S.A., Winkhaus Polska, PROSPER S.A. i wielu wielu innych.

Sekretariat (dane do korespondencji):
heapmail Internet Solutions sp. z o.o.
ul. Szczawieńska 2, 58-310 Szczawno Zdrój
(Dolnośląski Park Technologiczny "T-Park")
tel.: +48 74 64-80-600
(w godz. 8:00 - 16:00)
fax: +48 74 64-80-605
e-mail: info@hm.pl

Dane rejestrowe:
heapmail Internet Solutions sp. z o.o.
ul. Beethovena 10
58-300 Wałbrzych
NIP: 886-25-01-359, REGON: 891064228
- wpisana do KRS IX Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej - pod numerem KRS 0000126100
- kapitał zakładowy: 790.000 zł

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl