gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Oj będzie się działo koszykarsko w weekend!/ 2012-10-04 20:49:36 / Marcin Durczak /

Witamy Państwa Bardzo serdecznie i mamy nadzieję że ten weekend spędzą Państwo z nami. Tym bardziej że oferta programowa jest na pewno ciekawsza niż oferta telewizji publicznej, czy nawet cyfrowej. Dodatkowo u nas macie Państwo wszystkie programy w wersji LIVE, bez konieczności opłat abonamentowych czy też pay per view.I tak:
W sobotę o 13:00 "Niemal w Samo Południe" w reżysrerii Pawła Domoradzkiego, Wystąpią znani nam aktorzy teatru KADET I (r 97') którzy gościć będą u siebie aktorów z teatru Gwardyjskiego we Wrocławiu To w teatrze przy Teatralnej.

Natomiast o 15:30 na głównej sali teatru OSiR przy Wysockiego Wystąpią Kadeci II (r 98) w spektaklu "Damy radę czy nie damy?" Gościć będą znane osobistości z Zielonej Góry (teatr Zastal).

Niedziela zapowiada na sie jeszcze ciekawiej.
Zaczynamy o 11:00 na deskach Teatru Teatralna gdzie Młodzi aktorzy (r 99) w reżyserii Tadeusza Pogorzelskiego przedstawią spektakl pt "Dawid i Goliat" gdzie w roli pokonanego mamy nadzieję wystąpią aktorzy z Wrocławskiego Śląska.

O 13:00 natomiast równiez na deskach teatru Teatralna obejrzymy przedstawienie pt "Dwunastka Michała" w reżyserii Michała Borzemskiego. Spektakl przedstawia krótką fabułę na temat pogromu w teatrze objazdowym Gimbasket Wrocław.

I Wisienka na torcie:
Z cyklu Hit na Niedzielę o 17:00 na scenie głównej OSiR Swoje umiejętności przedstawią nam adepci najlepszej szkoły w regionie. Tym razem przedstawimy Państwu thriler sensacyjny pt. "Odwieczni Wrogowie" w reżyserii Arkadiusza Chlebdy. W rolach głównych Górnik Wałbrzych i Śląsk Wrocław.

Mamy nadzieje że nasza oferta programowa zadowoli nawet najbardziej wyszukane gusta.

Redakcja programowa Stowarzyszenia Górnik Wałbrzych 2010

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
styrlitz
2012.10.07 13:46:28
IP: 83.4.119.109
Nooooooo zaje....ta zapowiedź,choć w jednym ze spektakli wezmę udział!!!
kibic
2012.10.03 13:28:36
IP: 78.88.206.240
hehehe no zapowiedz rewelacja! :-)
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl