gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

KADECI: Górnik - Śląsk II/ 2012-10-09 10:57:41 / Dominik /

Już w środę 10.10, o godz. 16:30 kolejny mecz rozgrają kadeci Górnika z rocznika 97. Zespół Pawła Domoradzkiego w ostatniej kolejce rzucił 204 pkt Gwardii Wrocław, ale teraz do Wałbrzycha przyjeżdża trudniejszy rywal. Nasi zmierzą się w hali przy pl.Teatralnym ze Śląskiem II Wrocław (rocznik 98).

Wrocławianie w ostatnim sezonie (swoim ostatnim w kategorii młodzików) zajęli 7. miejsce w kraju. W finałowej ósemce zostali ograni między innymi przez malutki klub, jakim jest UKS Jedynka Pelplin (zespół z małego miasteczka niedaleko Tczewa na Pomorzu) - późniejszy brązowy medalista mistrzostw. W regionie, w rywalizacji o miejsca 1-8, Śląsk był drugi, zaraz za WKK (nasz Górnik 98 dopiero szósty). W bezpośrednich meczach z Górnikiem 98 "Kosynierzy" okazali się wyraźnie lepsi we Wrocławiu (110:66), ale przegrali po dramatycznym meczu w Wałbrzychu 84:86. Zespół ten doskonale zna nasz środkowy Bartłomiej Szmidt, który był do Śląska wypożyczony na etap finałowy mistrzostw Polski.

 

Zapraszamy na mecz !!!!<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl