gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Kup znaczek i wspieraj swój Klub/ 2012-10-16 12:44:19 / Marcin Durczak /

Szanowni Kibice od meczu ze Śląskiem prowadzona jest akcja sprzedaży znaczków Górnika Wałbrzych. Znaczki są w cenach od 1zł do 3zł w zależności od ilości oraz ich wielkości. Na każdym meczu dostępne będą znaczki z wizerunkiem dwóch kolejnych zawodników oraz numerowane z herbem klubu. Ze względu na początek akcji na meczu z Siechnicami (sobota 20.10. godz. 18:00) dostępne będą jeszcze znaczki z pierwszego meczu plus dwa nowe w tej samej cenie. Jednak później dla tych którzy będą chcieli uzupełnić kolekcję znaczki będą dostępne już tylko na wybranych meczach młodzieżowych i będą trochę droższe.
Podczas każdego meczu znaczki z herbem, na którym są numery biorą udział w konkursie i dają możliwość wygrania gadżetów. Z kolei na koniec sezonu posiadacze kompletnej kolekcji znaczków z zawodnikami będą mogli wziąc udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami niespodziankami.

Cały dochód ze sprzedaży znaczków jest pomocą finansową dla klubu - wejście na mecze jest za darmo, ale chociaż w ten sposób każdy może wspierać naszą drużynę. Pamiętajcie o tym! Każdą złotówką wspieracie swój klub - a w jedności i ilości nasza siła!

Poza tym przy wejściu kibice będą rozdawać jak zawsze program meczowy. Jest on tworzony i drukowany własnym nakładem czasu i środków, więc też prosimy o chociaż symboliczne parę gorszy do puszki każdego kto taki program meczowy będzie chciał mieć.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Szymon
2012.10.17 10:11:33
IP: 178.235.48.58

Świetna akcja! Ciekaw jestem tylko czy będzie jakaś limitowana edycja ze Zbyszkiem Dolińskim?;P ; od ducha: historyczne znaczki do przemyslenia jesli bedzie zainteresowanie :)

GKS
2012.10.16 11:48:48
IP: 91.192.88.17
A ja informuję, iż dwie koszulki są już sprzedane. na moich aukcjach jest kolejna. Pieniądze na rzecz oprawy meczów przekażę, kiedy zbierze się większa suma. Pamiętajcie, u mnie zawsze coś dla naszego Górnika. Szukajcie na Allegro użytkownika GKS1959 i hasła "Górnik Wałbrzych". A teraz Górnika chce wesprzeć Del Piero ! http://allegro.pl/koszulka-del-piero-wlochy-gornik-walbrzych-i2708270140.html
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl