gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Głosujemy w Plebiscycie Sportowym Aglomeracji Wałbrzyskiej/ 2013-01-10 09:36:10 / Marcin Durczak /

Na stronie www.balsportu.pl trwa I Plebiscyt Sportowy Aglomeracji Wałbrzyskiej, który ma na celu wyłonienie najpopularniejszych i najlepszych sportowców, sportowców-studentów, trenerów i działaczy z klubów i stowarzyszeń sportowych Aglomeracji Wałbrzyskiej za rok 2012. Laureaci - trzech w kategorii sportowiec oraz po jednej w kategorii student-sportowiec, trener, działacz - otrzymają nagrody honorowe w postaci statuetek i okolicznościowych dyplomów.

Wśród nominacji jest Prezes naszego klubu Andrzej Murzacz i oczywiście prosimy o wsparcie dla jego kandydatury! Wystarczy wysłać SMSa (koszt 2,46zł)
- o treści: TC.BAL.15
- na numer: 72068Plebiscyt rozpoczął się 7 stycznia 2013 i potrwa do 5 lutego 2013, kiedy to zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu na Balu Sportu Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Organizatorami są Stowarzyszenie Forum Aktywności Lokalnej, Klub Uczelniany AZS PWSZ AS, spółka Sirbud-Minari, Tygodnik 30 Minut, portal www.skibasport.pl

Więcej informacji na stronie: www.balsportu.pl

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl