gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Współpraca z Uzdrowiskiem Szczawno-Jedlina/ 2013-01-25 07:50:09 / Marcin Durczak /

Niezmiernie miło nam poinformować, iż do instytucji wspierających w tym sezonie nasz klub dołączyło "Uzdrowisko Szczawno-Jedlina" S.A. Należąca do Uzdrowiska Rozlewnia Wód Mineralnych zaopatrywać będzie naszą drużynę w wodę mineralną "Anka". W zamian reklama Uzdrowiska pojawiać się będzie na spotkaniach biało-niebieskich oraz serwisie www czy też profilu FB.Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc! A wszystkich zainteresowanych szczegółowymi informacjami o Uzdrowisku Szczawno-Jedlina zapraszamy na stronę www.szczawno-jedlina.pl

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
TomekGórnik
2013.01.25 23:53:59
IP: 62.87.242.213
Brawa dla Uzdrowiska Szczawno-Jedlina i brawo dla Zarządu za pomysł i podjęcie współpracy!! Pomysł niby banalny w swojej prostocie a jaki ważny i potrzebny! Jest woda i jest reklama!! BRAWO...oby więcej :) Dla mnie to sygnał że ten zarząd widzi jak w fajny sposób można coś zrobić. Nie zawsze za reklamę trzeba oczekiwać pieniędzy. Inna forma też jest dobra :)
GKS
2013.01.25 14:46:14
IP: 91.192.88.17
ja też mogę reklamować! Od dziesięciu lat przyjeżdżając regularnie dwa razy do roku do Wałbrzycha, nocuje w Szczawnie Zdroju !
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl