gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Dziękujemy za wsparcie akcji 1% dla Górnika/ 2013-01-30 15:03:32 / Marcin Durczak /

Serdeczne podziękowania dla pierwszych firm i instytucji, które włączyły się w naszą akcję przekazania 1% Państwa podatku na rzecz szkolenia dzieci i młodzieży w Górniku.

Każda firma czy osoba, która może wspomóc naszą akcję choćby przez rozdawanie, umieszczanie u siebie ulotek/plakatów, proszona jest o kontakt na maila marcin@gornik.walbrzych.pl - i z miłą chęcią o tym napiszemy oraz podziękujemy :)
Druk ulotek zapewniamy i dostarczymy niemal w każdej ilości.Na chwilę obecną wspierają nas: Dolnośląski Park Technologiczny "T-Park" ; heapmail Internet Solutions sp. z o.o. - www.hm.pl ; Tygodnik "30 minut" ; Doradca Play w Wałbrzychu (salony m.in. na Placu Magistrackim, w hipermarkecie Real - Piaskowa Góra), Toyota Motor Manufacturing Poland, Salon Fryzjerski Monika na Podzamczu, Sklepy Sporting.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl