gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Kontuzja Mariusz Karwika/ 2013-02-01 16:25:08 / Marcin Durczak /

30minut.pl - O sporym pechu może mówić Mariusz Karwik, który w sobotę po dłuższym czasie ponownie wystąpił w biało-niebieskich barwach. Niestety Górnicy przegrali minimalnie ze Spartakusem Jelenia Góra, a co gorsza, kilka godzin po meczu pan Mariusz zerwał przyczep palca środkowego lewej dłoni.
- Szkoda tej kontuzji, bo była szansa, aby jeszcze pomóc chłopakom, a tak to sezon mam już z głowy - przyznał Karwik.Kontuzja „Mariana” zmartwiła nie tylko Górników, ale również jego partnerów z Pierogowej Chaty, lidera rozgrywek koszykarzy amatorów, której zawodnik był pierwszoplanową postacią. Co prawda pan Mariusz przeszedł już odpowiedni zabieg, jednak obecnie czeka go 6-tygodniowy rozbrat z basketem, a po nim dodatkowo jeszcze rehabilitacja. To wszystko sprawia, iż jak wspomniał bohater naszej informacji, ten sezon Karwik ma już z głowy, co może cieszyć jedynie rywali walczących z Pierogową Chatą o mistrzostwo OSiR Basket Ligi.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl