gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Firma Unibet zaprasza/ 2013-03-10 11:25:53 / Marcin Durczak /

Z przyjemnością prezentujemy na naszych łamach jedną z najbardziej znanych na rynku firm bukmacherskich Unibet Group. Spółka działa od 1997 roku i aktualnie jej oferta dostępna jest w ponad 100 krajach, gdzie ma już niemal 6 milionów zadowolonych Klientów. Unibet na chwilę obecną zatrudnia prawie 600 osób.Zakłady sportowe w ofercie Unibet to dziesiątki różnych dyscyplin sportowych - w tym między innymi oczywiście także koszykówka (NBA, NCAA, Europejskie puchary kobiet i mężczyzn oraz wiele lig krajowych - w rodzima PLK).

Bawiąc się razem z Unibet można wziąć udział w Lidze Typerów. W każdym tygodniu rozgrywek jest szansa na wywalczenie miejsca w Jedenastce Kolejki. Każdy z graczy, który się w niej znajdzie, otrzyma od firmy ubezpieczenie w postaci zwrotu cashback do 123 zł od pierwszego przegranego zakładu, a w zależności od pozycji, także punkty do ogólnej klasyfikacji. Ponadto, gracz z największą ilością punktów zostanie wybrany Graczem Kolejki i otrzyma 80zł do gry.

Na koniec sezonu, uwzględniając tabelę sezonu, wybrana zostanie Jedenastka Rundy oraz Gracz Rundy. Uwzględniając tabelę sezonu, znajdą się w niej gracze z największą liczbą punktów zgromadzonych przez całą rundę wiosenną.
Lider zostanie Graczem Rundy.

Każdy z finałowej jedenastki otrzyma od firmy spersonalizowaną koszulkę piłkarską wybranej drużyny. Ponadto, Gracz Rundy otrzyma PlayStaion 3 z Move oraz Pro Evolution Soccer. Dla gracza z miejsca 2. czeka PlayStation3 i Pro Evolution Soccer. Natomiast za najniższe miejsce na podium Tablet Nexus 7.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl