gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Opinie trenerów o memoriale/ 2013-04-22 10:59:07 / Dominik /

W trakcie memoriału "Zlota Drużyna" zapytaliśmy o poziom organizacji trenerow drużyn przyjezdnych. Opinie okazały się być bardzo pochlebne.Krzysztof Biesiada, trener SKS Dwójki Starogard Gdański:

 

- Super zorganizowany turniej. Podobać może się obsada zespołów. Nie mam także żadnych zastrzeżeń do pracy sędziów. Fajnie było tutaj przyjechać.

 

Jacek Kolis, trener Kadry Dolnego Śląska rocznika 1998 (na co dzień trener Śląska Wrocław):

 

- Generalnie bardzo udał wam się ten turniej. Zakwaterowanie stało na wysokim poziomie. My - jako kadra Dolnego Śląska z rocznika 1998 - przyjechaliśmy tutaj po naukę. Cieszymy się, że mieliśmy okazję zagrać w tak mocno obsadzonym turnieju.

 

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Dominik
2013.04.22 15:32:21
IP: 156.17.165.132
Dodam, że panowie byli pytani między meczami przeze mnie i nie mieli zbyt dużo czasu na udzielanie elaboratów. Później natomiast byłem zajęty innymi rzeczami na turnieju więc jest jak jest. Jeżeli są chętni do odpowiedzialnej, długofalowej współpracy pro bono to proszę o kontakt.
oberwator
2013.04.22 12:54:31
IP: 78.8.56.100

Nie za dużo tych wypowiedzi? Sorry ale to nie jest powazne podejscie do tematu. Lepiej zebyscie takiego newsa nie wrzucali. ; od ducha: no tradycyjnie lepiej nic nie robic, a najlepiej pomarudzic :)

Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl