gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

KU AZS PWSZ wygrał półfinał AMP/ 2013-04-29 16:16:24 / Marcin Durczak /

Miło nam poinformować, że po rozegraniu pięciu meczów i po pięciu zwycięstwach zawodnicy KU AZS PWSZ Wałbrzych wygrali półfinał D Akademickich Mistrzostw Polski w koszykówce! W finałowym meczu podopieczni Arkadiusza Chlebdy wygrali z drużyną AWF Katowice 74-68!

W najlepszej piątce turnieju znalazło się aż trzech graczy z wałbrzyskiej uczelni tj. Damian Pieloch, Kamil Gawrzydek i Paweł Maryniak, natomiast Jakub Kołodziej triumfował w konkursie rzutów za 3 pkt. Teraz przed zawodnikami KU AZS PWSZ turniej finałowy Akademickich Mistrzostw Polski, który odbędzie się w dniach 9-12 maja w Poznaniu.Skład: Maciej Fedoruk, Daniel Iwański, Damian Pieloch, Dawid Kondratowicz, Paweł Minciel, Sebastian Narnicki, Kamil Gawrzydek, Jakub Kołodziej, Kacper Wieczorek, Jarosław Wilusz, Paweł Maryniak, Łukasz Niesobski. trenerzy: Arkadiusz Chlebda, Tadeusz Pogorzelski.

Pełne wyniki zawodów: www.amp.katowice.pl/basketball/wyniki.html

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl