Druga wygrana Górnika w półfinałach !/ 2013-05-03 23:58:12 / Dominik /

Kadeci Górnika Wałbrzych pokonali w drugim dniu półfinałów MP U-16 Stal Stalową Wolę 91:55. Mecz był wyrównany tylko w pierwszej kwarcie. Później nasi kontrolowali wydarzenia boiskowe. Szansę gry w dłuższym wymiarze czasowym dostali zmiennicy. W przerwach popisy taneczne prezentowały dziewczyny z Demi Dance School. Jutro wałbrzyszanie o 18 w OSiRze zmierzą się z MKS-em Gorlice.

Górnik: Kołaczyński 15 (1), Durski 12 (1), Jeziorowski 10 (2), Sumiński 9, Krzymiński 9, Jarosiński 9, Kaczuga 8, Szymanowski 6 (1),  Smoleń 4, Kłyż 3 (1), Szmidt 3, Dargacz 3.

STATYSTYKI

W hitowym spotkaniu faworytów do awansu, Basket Team Opalenica po fantastycznej grze rozniósł UKS 7 Trefl Sopot 99:74. MKS Dąbrowa Górnicza pokonała natomiast Gorlice 74:54 w meczu, który do początku czwartej kwarty był wyrównany.

UWAGA ! Zostaliśmy dziś poinformowani, że Dąbrowa Górnicza nie znajduje się wcale na Górnym Śląsku jak dotychczas myśleliśmy, ale w Zagłębiu Dąbrowskim. Za informację dziękujemy zawodnikowi z Dąbrowy, Jakubowi Sznurze :)