gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Młodzi Górnicy w finale Gimnazjady w Radomiu/ 2013-06-19 19:24:26 / Marcin Durczak /

Nasi kadeci 97 uczestniczą w finałach Mistrzostw Polski szkół gimnazjalnych odbywających się w Radomiu. W inauguracyjnym dla nich meczu sensacyjnie ulegli Przemyślowi 39:56, by w wieczornym meczu pokonać gimnazjum z Prudnika (Smyk Prudnik - czwarta drużyna tegorocznych finałów MP U16) 91:37.

W zakończonym przed chwilą meczu gimnazjady nasi kadeci wygrali z gimnazjum ze Stargardu Szczecińskiego 67:23 i tym samym awansowali do dalszych rozgrywek.

Nasza grupa składa się z Przemyśla, Włocławka, Wałbrzycha i Elbląga (wszystkie drużyny przeszły z dorobkiem punktowym). Druga grupa to Sopot, Opalenica Kraków i Warszawa.

Nasi wygrali kolejne mecze z Elblągiem oraz Włocławkiem i w środę zagrali brązowe medale z Opalenicą, ale niestety musieli uznać wyższość swoich rywali.Podczas turnieju naszych koszykarzy dzielnie wspierała dwuosobowa ekipa rodziców.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl