gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Czwarte miejsce podczas finału Gimnazjady/ 2013-06-20 21:21:21 / Marcin Durczak /

Nasi kadeci 97 uczestniczyli w finałach Mistrzostw Polski szkół gimnazjalnych, które odbyły się w Radomiu. W inauguracyjnym dla nich meczu ulegli Przemyślowi 39:56, by później pokonać gimnazjum z Prudnika (Smyk Prudnik - czwarta drużyna tegorocznych finałów MP U16) 91:37.
W kolejnym spotkaniu nasi wygrali z gimnazjum ze Stargardu Szczecińskiego 67:23 i tym samym awansowali do dalszych rozgrywek.

Nasza grupa w drugim etapie rywalizacji składała się z Przemyśla, Włocławka, Wałbrzycha i Elbląga (wszystkie drużyny przeszły z dorobkiem punktowym). Druga grupa to Sopot, Opalenica Kraków i Warszawa.

Nasi wygrali kolejne mecze z Elblągiem 71:49 oraz Włocławkiem 64:55 i w środę zagrali brązowe medale z Opalenicą 47:69, ale niestety musieli uznać wyższość swoich rywali.W finale Sopot wręcz zdemolował Przemyśl 52: 29.

Podczas turnieju naszych koszykarzy dzielnie wspierała dwuosobowa ekipa rodziców.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl