gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Teatralna przechodzi do historii/ 2013-07-05 11:37:36 / Dominik /

 

Z dniem 1 lipca ostatecznie zamknięto halę przy pl. Teatralnym (dawna ul. Masarska). Miejsce te przez lata było siedzibą koszykarskiego Górnika. Do połowy lat 80. grała tam pierwsza drużyna, do początku lipca 2013 mieściła się tam siedziba Górnika.  W "Teatralnej" biało-niebiescy sięgnęli po pierwsze, historyczne mistrzostwo Polski (1982). Jeszcze niedawno, bo w sezonie 2011/12, trzecioligowy Górnik Wałbrzych rozgrywał w tej hali mecze ligowe.  Przez lata, aż do końca sezonu 2012/13, w hali przy pl. Teatralnym szkolono grupy młodzieżowe Górnika.

 

Siedziba biało-niebieskich przenosi się do pomieszczeń biurowych hali OSiR przy ul. Wysockiego. Przeprowadzka wciąż trwa. 

 

Czytaj też:

Mój pierwszy raz na meczu Górnika - wspomnienia z hali przy pl. Teatralnym Grażyny Kuleszy-Szypulskiej.

 

  

 

Przeprowadzka siedziby klubu. Pl. Teatralny.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
GKS
2013.07.05 13:25:18
IP: 91.192.88.17
No i co ja mam powiedzieć... Zburzono mój basen, zburzono moją szkołę, stadion popada w ruinę. Mojego kina na Staszica też już nie ma...Tak wygląda przemijanie... Ja jeszcze jestem!
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl