gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Andrzej Adamek asystentem w Zielonej Górze/ 2013-08-01 22:40:13 / Marcin Durczak /

polskikosz.pl - Andrzej Adamek będzie asystentem Mihailo Uvalina. Były już szkoleniowiec Asseco Prokomu Gdynia został przedstawiony przez zielonogórski klub na czwartkowej konferencji prasowej.- Jest mi niezmiernie miło, że mogę uczestniczyć w tym projekcie - mam tu na myśli drużynę Stelmetu w przyszłym sezonie. Zawsze chciałem pracować na jak najwyższym poziomie, a takim z pewnością jest Euroliga - powiedział nowy asystent Uvalina.

Adamek wiązany był z Stelmetem od dłuższego czasu. Po tym jak zakończyła się era Asseco Prokomu polski szkoleniowiec był poważnym kandydatem do objęcia kilku polskich klubów. Ostatecznie Adamek zdecydował się przyjąć ofertę z Zielonej Góry, gdzie zastąpi Tomasza Jankowskiego, który najprawdopodobniej będzie jednym z współkomentatorów Polsatu Sport.

Adamek jako trener pracował m.in w Górniku Wałbrzych, Śląsku Wrocław oraz Turowie Zgorzelec. W latach 2005-2007 był asystentem początkowo Veselina Maticia a następnie Andreja Urlepa w reprezentacji Polski.

Drugim asystentem w Stelmecie będzie Artur Gronek, były trener Startu Gdynia.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl