gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Konkurs zakończony ! (UPDATE!!!)/ 2013-08-22 14:08:47 / Dominik /

Mamy rozstrzygnięcie naszego konkursu! Poznaliśmy szczęśliwca, który otrzyma w drodze losowania unikatową koszulkę NY Knicks z meczu playoffs NBA 2013 !!!! Koszulka jest orygnialna, pochodzi prosto z Nowego Jorku, prosto z Madison Square Garden!  By wziąć udział w naszym konkursie należało polubić profil KK Górnik Wałbrzych na Facebooku oraz podać datę swojej pierwszej wizyty na meczu koszykarzy Górnika. W konkursie udział wzięły ostatecznie 23 osoby.

 

Nazwisko zwycięzcy w rozwinięciu !

 

UPDATE: WYGRANY  W KONKURSIE NIE ODEZWAŁ SIĘ PO NAGRODĘ. DOKONALIŚMY WIĘC PONOWNEGO LOSOWANIA. GRATULACJE DLA DOMINIKA DARGACZA! KOSZULKA TRAFI W TAKIM RAZIE W JEGO RĘCE !!!

 

Wielkie podziękowania za organizację konkursu dla Sebastiana "KoRna" Bednarskiego - wieloletniego kibica Górnika, pierwszego (razem z Duchem) administratora tej strony, który wspiera biało-niebieskich zza wielkiej wody!!!

 

  Koszulkę NY Knicks otrzymuje Jakub Żbikowski !

 

 


 

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Future
2013.08.27 12:30:58
IP: 94.254.145.18

Wciaz zadnych informacji nt. skladu? od dominika: Wciąż trwają rozmowy, drużyna jest wciąż w budowie. Wkrótce powinno się wiele wyjaśnić.

Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl