gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Druga kolejka OSiR Basket Ligi przed nami/ 2013-10-18 14:31:16 / Dominik /

Po dużych emocjach w 1. serii spotkań, na parkiet hali OSiRu przy ul. Wysockiego ponownie wybiegną amatorzy z OSiR Basket Ligi. Kibice obejrzą sześć meczów. Wszystkie w niedzielę, 20.10. Pierwsze spotkanie rozpoczyna się o godz. 16:00

 

W rozwinięciu zapowiedź kolejki w wykonaniu koszykarza Górnika i organizatora OSiR basket Ligi, Michała Borzemskiego.Już w najbliższą niedzielę ponownie wracamy na parkiety OSiR Basket Ligi. Tym razem zaczynamy spotkania nieco później ale z pewnością nie zabraknie emocji

 


W pierwszym spotkaniu zagra Top Basket i Lost Boys. Mocno przebudowana ekipa Daniela Owsiannego w tym sezonie zapowiada walkę o najwyższe cele i z pewnością nie odpuści zainkasowania dwóch punktów w tym spotkaniu.
W kolejny meczu ogromnie podrażniony team Court BG podejmie lidera tabeli IBIS Hotel. Przegrana Courtów z Faurecią w pierwszym pojedynku zapewne zmobilizuje ich do gry o zwycięstwo w tym pojedynku.

 


Następnie Without Coach vs. Górnik KFC. Najprawdopodobniej chłopcy spod znaku KFC nie przystąpią w optymalnym składzie do tego spotkania z powodu wyjazdu juniorów do Zielonej Góry na mecz ligowy. Czy to przeszkodzi w grze zespołu?


W czwartym pojedynku II kolejki zagrają debiutujący w sezonie 2013/14 Boanerges a zmierzą się z RMC Basket. Czy Paweł Hałgas i spółka podtrzymają formę z lat ubiegłych ? Z pewnością to spotkanie będzie jedno z ciekawszych w tej rozgrywce.


O godzinie 20:00 Harry Catering zmierzy się z Faurecią. Marcin Sterenga vs. Sebastian Narnicki brzmi nieźle. Kto wyjdzie z tej potyczki zwycięski ? Na pewno dla jednej i drugiej drużyny będzie to jedno z najważniejszych spotkań w perspektywie awansu do fazy play off.


Na deser Labo-Dent podejmie Drink Team. Obydwie ekipy przegrały swoje pierwsze mecze więc czas na rehabilitację. Ktoś musi wygrać a ktoś przegrać.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich na drugą kolejkę, w której układ gier prezentuje się następujący sposób.

 

 

Kolejka II


20.10.2013r. Hala Wysockiego

 

16:00 Top Basket – Lost Boys
17:00 Court BG – IBIS Hotel
18:00 Without Coach – Górnik Trans KFC Victoria
19:00 Boanerges – RMC Basket
20:00 Harry Catering – Faurecia
21:00 Labo-Dent – Drink Team
Partners Nieruchomości – Pauza 

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl