gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Górnicy przegrywają w amatorskiej/ 2013-12-09 11:27:03 / Dominik /

Pierwszej porażki w szóstej kolejce amatorskiej OSiR Basket Ligi doznały rezerwy Górnika.  Lepsza okazała się Faurecia, mająca w składzie gracza trzecioligowego Górnika, Sebastiana Narnickiego. To właśnie popularny "Chudy" pogrążył Górnika, zdobywając 22 punkty (8/13 z gry). Górnicy fatalnie rzucali z dystansu (koszmarne 2/17 za 3). Co innego Faurecia - 6/15 zza linii 6,75m. Do ciekawegp pojedynku doszło na ławce trenerskiej: Górnika prowadzi Michał Borzemski, a Faurecie Mateusz Myślak. Kluczem do wygranej zespołu Myślaka była bardzo dobra defensywa oraz ograniczenie poczynań lidera rezerw Górnika, Szymona Kurzepy.  Ekipa Borzemskiego ani razu nie wyszła na prowadzenie, przegrywając po pierwszych minutach nawet 0:9.

 

Górnik Trans KFC Victoria - Faurecia 50:58 

 

Górnik: Kurzepa 10, Mateusz Ciuruś 10. Piskorski 10, Pilarczyk 9, Marcin Ciuruś 5, Adranowicz 4, Koj 2, Dworak 0.

Faurecia: Narnicki 22, Antonow 14, Jaskólski 11, Witkowski 5, M. Baranowski 4, P. Baranowski 2, Rudnicki 0, Pszczółkowski 0.

 

Po sześciu kolejkach Górnik i Faurecia mają bilans 5-1. W drugim meczu niedzielnego wieczoru Court BG pokonał Harry Catering 60:32. Dokończenie 6. kolejki w następną niedzielę, 15.12. W Court BG 21 "oczek" stało się łupem Kacpra Wieczorka. Harry Catering zagrał bez swojego lidera, Marcina Sterengi.<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl