MŁODZIEŻ: Wyniki (14-15.12)/ 2013-12-18 09:52:04 / Dominik /

W ostatni weekend swoje spotkanie wygrały nasze młodziczki. Duża w tym zasługa tria: Ola Wypustek, Justyna Łazarczyk i Klaudia Kotowska, które zdobyły po 14 punktów.  Młodzicy pokonali o rok młodszy zespół WKK, które do odrabiania strat rzuciło się w ostatniej części meczu (przegranej przez Górnik 15:25). Brawa należą się kadetom Józefowicza, którzy powalczyli z ldierem. Biało-Niebiescy prowadzili w Zgorzelcu do przerwy 35:29, a po 30 minutach gry był remis. Krótka ławka okazała się jednak zmorą wałbrzyszan. Tradycyjnie najlepszym strzelcem kadetów był Jakub Grabka, tym razem autor 23 "oczek".

Młodziczki: Karkonosze II Jelenia Góra - Górnik 41:64 TABELA

Młodzicy: WKK II Wrocław - Górnik 58:66 TABELA

Kadeci: Turów Zgorzelec - Górnik 62:51 TABELA