gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Zbieramy pieniądze dla Bartka!!!!/ 2014-01-04 21:41:25 / Dominik /

Najbliższy mecz Górnika z Maximusem Kąty Wrocławskie (Aqua Zdrój, 11 stycznia, 19:00)  to kolejna okazja do wspierania biało-niebieskich. W trakcie tego meczu będzie można także wesprzeć kogoś innego. 

 

Bartosz Sulewski ma 26 lat. W 2004 roku, na dwa dni przed Wigilią, zdiagnozowano u wtedy nastoletniego Bartka raka rdzeniastego tarczycy z przerzutami do węzłów chłonnych. W ostatnim czasie nowotwór przyśpieszył swój rozwój. Pojawiła się jednak nowa możliwość leczenia, która jest oparta na leku sprowadzanym z USA.  

 

Niestety, Ministerstwo Zdrowia po długim procesie decyzyjnym odmówiło refundacji kosztów leczenia (ok. 22 tys. zł /miesiąc), które może uratować życie Bartka. W związku z tym podjęta została próba zgromadzenia środków na leczenie poprzez Fundację Onkologiczną Osób Młodych Alivia.

 

Każda pomoc finansowa jest cenna. Pomagać można już teraz (szczegóły w rozwinięciu). Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 pragnie włączyć się do akcji, jednocześnie wierząc, że to samo uczynią wałbrzyscy kibice.

 

W trakcie meczu z Maximusem Kąty Wrocławskie będa zbierane fundusze na dofinansowanie leczenia Bartka. Prosimy Was, drodzy kibice, o wsparcie.


  

APEL BLISKICH BARTKA:

 

Jesteśmy rodziną, przyjaciółmi i sąsiadami chorego na nowotwór Bartka Sulewskiego. Choroba trwa od 2004 roku i nieustannie wspieramy go w walce o normalne życie jednak w ostatnim czasie nowotwór przyśpieszył swój rozwój. Ostatnio pojawiła się nowa możliwość leczenia, które jest oparte na leku sprowadzanym z USA. Niestety ministerstwo zdrowia po długim procesie decyzyjnym odmówiło refundacji kosztów leczenia (ok. 22 tys. zł /miesiąc), które może uratować życie naszego syna i kolegi. 
W związku z tym podjęta została próba zgromadzenia środków na leczenie poprzez Fundację Onkologiczną Osób Młodych Alivia. Bartek napisał tam swoją prośbę o pomoc:

 

http://www.alivia.org.pl/skarbonka/bartosz-sulewski/

 

Prosimy Was o przyłączenie się do zbierania pieniędzy na ten szczytny cel. Poprzez fundacje można bezpośrednio przekazać na ten konkretny cel DAROWIZNĘ w dowolnej kwocie.

 

Darowizny na rzecz leczenia Bartka prosimy przekazywać na konto:
Fundacja Onkologiczna Osób Młodych Alivia
24 2490 0005 0000 4600 5154 7831

koniecznie z dopiskiem „DAROWIZNA NA PROGRAM SKARBONKA – BARTOSZ SULEWSKI 10035”.

 

W przypadku wpłat z zagranicy:


Kod SWIFT banku: ALBPPLPW
Nazwa banku: Alior Bank
Adres banku: Al. Jerozolimskie 94,00-807 Warszawa
Kraj banku odbiorcy: Polska

 

Spróbujcie też KONIECZNIE namówić wszystkie osoby i FIRMY z Waszego otoczenia, które mogą oddać 1% swojego podatku, żeby przekazały go właśnie naszemu Bartkowi KRS 0000358654 z określeniem celu szczegółowego o treści: „PROGRAM SKARBONKA – BARTOSZ SULEWSKI 10035”.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl