gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

MECZ CHARYTATYWNY: Gramy dla Bartka!/ 2014-02-21 22:55:32 /

Już 23 lutego (niedziela) o godz. 17:00 (Hala Aqua-Zdrój, ul. Ratuszowa) zapraszamy na mecz charytatywny dla Bartka Sulewskiego, który walczy z nowotworem.

Choroba trwa od 2004 roku i nieustannie wspieramy go w walce o normalne życie. Jednak w ostatnim czasie nowotwór przyśpieszył swój rozwój. 

Dla Bartka zagrają drużyny Górnika Wałbrzych oraz zespół złożony z koszykarskich Gwiazd, które będą miały okazję przypomnieć się kibicom. Na parkiecie zobaczymy między innymi: Dominika Tomczyka, Jarosława Zyskowskiego, Jerzego Kołodziejczaka, Tomasza Wilczka, Mirosława Łopatkę, ale także Mieczysława Młynarskiego i Ryszarda Wieczorka, którzy stanowili o sile Górnika w mistrzowskich latach. Dodatkową atrakcją będzie występ Damiana "Masseya" Laskowskiego - czołowego polskiego rapera i byłego zawodnika ekstraklasowej Noteci! Imprezę poprowadzi Kacper Lachowicz

UPDATE: W zespole gwiazd zobaczymy także Macieja Zielińskiego, Roberta Skibniewskiego oraz Radosława Hyżego!

 

Bilety w cenie: 10 PLN

 

ZAPRASZAMY NA TEN MECZ TYM BARDZIEJ, ŻE NAJBLIŻSZY LIGOWY POJEDYNEK GÓRNIKA U SIEBIE (i ostatni w sezonie)  DOPIERO 15 MARCA (z WSTK Wschowa).

 Pod TYM linkiem można znaleźć opis sytuacji Bartka.

 

 Bilety można nabyć w następujących punktach:

 

 

- PIASKOWA GÓRA (KANTOR WYMIANY WALUT OBOK PIWIARNI WARKA)
- RYNEK 6 (KANTOR WYMIANY WALUT)
- GALERIA VICTORIA (KANTOR WYMIANY WALUT)
- GDAŃSKA 5 OBOK SKLEPU ŻABKA (KANTOR WYMIANY WALUT)
- 1 MAJA 1 (KWIACIARNIA POD BIBLIOTEKĄ)
- HOTEL RESTAURACJA MARIA 

ZAPRASZAMY !

 

 

Dołącz do akcji na Facebooku.

 

 

 

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
fan
2014.02.23 15:27:34
IP: 178.235.51.2
zaległości nadrobili trzecioligowcy: Sudety II Jelenia Góra – Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 99-98. 1 marca zaległy mecz gra Spartakus z WKK II.
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl