gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Młodzicy znają rywali w ćwierćfinale/ 2014-04-14 16:47:25 / Dominik /

Ćwierćfinały MP U-14 tuż, tuż. Podopieczni Arkadiusza Chlebdy poznali przeciwników na tym etapie rozgrywek: będą to BAT Sierakowice, Pyra Poznań oraz Pivot Piastów. Turniej odbędzie się w Poznaniu (wg regulaminu prawo organizacji ćwierćfinału ma jedynie zwycięzca regionu).

 

W sumie w ćwierćfinałach zagrają 32 ekipy podzielone na 8 grup. Górnik zajął czwarte miejsce w regionie Wrocław (woj.dolnośląskie i lubuskie). Rywalizację w naszym regionie wygrał Zastal Zielona Góra z rewelacyjnym Wiktorem Rajewiczem w składzie (śr. 35.2 pkt w 13 meczach).

 

POZOSTAŁE GRUPY Rywale:

 

Pyra Poznań - mistrz regionu Poznań (woj. wielkopolskie, woj. zachodniopomorskie)

BAT Sierakowice - 3. miejsce w regionie Gdańsk (woj. pomorskie, woj. warmińsko-mazurskie)

Pivot Piastów - 3. miejsce w regionie Warszawa (woj. mazowieckie, woj. podlaskie)

 

Więcej o rozgrywkach w regionach tutaj.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
fan
2014.04.14 21:02:26
IP: 178.235.51.2

czyli turniej będzie? nasi się starają o organizację? od Dominika: Według regulaminu nasi jadą do Poznania bo prawo organizacji turnieju ma jedynie zwycięzca regionu, czyli w tym przypadku Pyra. Bat był w regionie Gdańsk trzeci, Pivot w regionie Warszawa też był trzeci, a nasi byli na czwartym miejscu w regionie Wrocław

Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl