gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

JUNIORZY: Nysa sprawiła problemy (STATS)/ 2014-12-07 22:23:45 / Dominik /

Pojedynek z zamykającą tabelę drużyną Nysy Kłodzko miał być dla naszych juniorów łatwą przeprawą. Nic z tych rzeczy. Grająca w szóstkę ekipa z Kłodzka postawiła bardzo twarde warunki i przez trzy kwarty walczyła z „Górnikami" jak równym z równym. O zwycięstwie zespołu Pawła Domoradzkiego 95:80 zadecydowała ostatnia kwarta wygrana 31:19. Dla biało-niebieskich juniorów 29 punktów i 9 asyst zdobył Maciej Krzymiński a 13 punktów, 8 zbiórek i 5 asyst miał Damian Durski.

 

Górnik: Krzymiński 29, Grabka 17, Durski 13, Szmidt 10, Kołaczyński 6, Smoleń 5, Jeziorowski 5, Kaczuga 4, Tyszka 4, Dargacz 2.

 

Górnik z bilansem 7-2 jest czwarty w lidze juniorów, Nysa z bilansem 2-5 jest ostatnia (9.). Prowadzi WKK Wrocław.

 

Statystyki z meczu w rozwinięciuZespół Nysy jest młodszy od naszego. W składzie znaleźli się chociażby 15-letni Jakub Czaplicki (3 pkt dzień wcześniej w 2. lidze, gdzie Nysa pokonała Obrę 108:63) oraz 16-letni Tomasz Włodarczyk (9 pkt przeciwko Obrze w 2. lidze). W składzie Nysy tym razem zabrakło bliźniaków Konrada i Daniela Dawdo, którzy są w szerokiej reprezentacji Polski U-16.

 

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl