gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

BLOG: W pułapce systemu/ 2015-01-02 20:14:51 / Dominik /

Na blogu "Górnicy" o najważniejszym meczu w sezonie juniorów. Meczu, w którym zwycięstwo nie przyniosło uśmiechu na twarzy, a jedynie poczucie niewykorzystanej szansy. Czy juniorom zabrakło w chwili próby umiejętności czy szczęścia? 

 
 
gornikwalbrzych.blogspot.com - Jeden mecz to 40 minut boiskowej walki. To czas wysiłku, poświęceń, wypełniania założeń taktycznych, sięgania granic własnych możliwości.  Każdy mecz jest inny. Różnica polega między innymi na dynamice i dramaturgii widowiska, ale przede wszystkim jest uwarunkowana stawką.  Gdy ta jest nie do przecenienia, absolutnie wszystko się może zdarzyć.

 

21 grudnia juniorzy Górnika (rocznik 1997 i młodsi) grali o wielką stawkę. Do Wałbrzycha przyjechał Zastal Zielona Góra, a straszna ciasnota w czubie ligowej tabeli nakazywała biało-niebieskim ten mecz wygrać...

 

CZYTAJ DALEJ

 <-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl