gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

"Okiem Sarana": 1 kolejka II etapu/ 2015-02-14 14:43:05 / Dominik /

Zapraszamy do lektury typów na 1. kolejkę II etapu 2. ligi. Typuje nasz ekspert, Michał Saran!

 

 

Górnik Wałbrzych - WKK ProBiotics Wrocław


Można powiedzieć że derby. Na pewno wałbrzyscy kibice oczekują powrotu drużyny do pierwszej ligi. Aby tak się stało takie mecze muszą kończyć się pewnymi zwycięstwami. WKK to w głównej mierze młodzi zawodnicy a jak to z nimi bywa forma to sinusoida. Doświadczenie Rafał Glapińskiego i Piotr Niedzwiedzkiego zadecyduje o zwycięstwie.

Mój typ: Górnik 

 

Biofarm Basket Suchy Las - Alba Chorzów

Obie drużyny awansowały do drugiej fazy bez szans na awans do 1 ligi ale nie oznacza to że nie będą walczyć o kolejne zwycięstwa. Na pewno każdy rozegrany mecz to kolejne zdobyte doświadczenie. Więcej szans na zwycięstwo daje gospodarzom, których do boju na pewno będzie prowadził Tomasz Smorawiński.
Mój typ. Suchy Las

KS AZS AWF Katowice - MKS Drogbruk Kalisz
Wszyscy za pewne zadają sobie pytanie kto w tym roku zatrzyma katowiczan. O ile końcówka pierwszej fazy mogła być już dla nich nudna, o tyle wkraczając w druga fazę rozgrywek wejdą z nową energią zwłaszcza, że tylko kilka meczów dzieli ich od upragnionego awansu.
Mój typ: Katowice

KK Polonia Bytom - Doral Zetkama Nysa Kłodzko
Bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek. Wydaje się, że pierwsze miejsce zaklepane jest już dla AZS AWF. Każda porażka którejkolwiek z tych drużyn oddala ja od drugiego miejsca i walki w barażach. Drużyny posiadają w swoich składach doświadczonych ligowych zawodników. Nysa od lat gra w bardzo podobnym składzie i zgranie może zadecydować o końcowym wyniku.
Mój typ: Nysa

KKS Mickiewicz Romus Katowice - Muszkieterowie Nowa Sól
W końcówce pierwszej rundy katowiczanie złapali wiatr w żagle. Kilka efektownych zwycięstw sprawiło, że w druga część sezonu wchodzą z dużą pewnością siebie. Pytanie w jak wzmocnionym składzie przyjadą Muszkieterowie. Mała hala Spodka to jednak trudny teren do zdobycia.
Mój typ: KatowiceMichał Saran ur. 1980, zawodnik Górnika Wałbrzych w latach 2006-08. Z wałbrzyskim klubem awansował do Ekstraklasy w 2007 roku. Osiem sezonów rozegrał na parkietach 1. ligi, pięć w 2. lidze. Bronił barw AZS Częstochowa, ŁKS Łódź, GKS Tychy.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Michał Saran
2015.02.15 23:43:45
IP: 94.254.209.56
Wywrócił mi się jeden meczyk Kłodzka ale teren w Bytomiu nie jest łatwy zresztą każda drużyna u siebie jest groźna a te które chcą walczyć o coś więcej po prostu nie mogą u siebie przegrywać. Po pierwszej kolejce potwierdziło się że AZS AWF Katowice to bardzo mocna drużyna i że kilka kolejnych drużyn jest bardzo wyrównanych. Pozdrawiam
z-k
2015.02.15 10:56:34
IP: 83.29.172.171
Michał jak narazie 2/3. Suchy Las i AZS Katowice wygraly swoje miejsce 'niestety' Klodzku nie udało się wygrać mimo znakomitego meczu Macieja Lepczyńskiego który rzucił 7/13 za 3pkt(53.8%). Więc Nasz Górnik dzisiaj gra o drugie miejsce:)
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl