gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Przed meczem z WKK: "Tanio skóry nie sprzedamy"/ 2015-02-23 12:11:26 / Dominik /

W niedzielę 1 marca nasi juniorzy zagrają o awans do ćwierćfinałów MP U-18. "Górnicy" u siebie podejmą WKK Wrocław. Wygrana pozwoli świętować awans, porażka będzie kazać spoglądać na wynik starcia Zastal -Śląsk (Górnika promouje wygrana Śląska).

 

Zapytaliśmy naszych juniorów o ich nastawienie przed tak ważnym meczem.

  

Bartek Szmidt (środkowy juniorów Górnika):

 

- Ciężko pracujemy na treningach, by móc grać w takich meczach. Oczywiście każde spotkanie jest ważne i żadnego przeciwnika nie wolno lekceważyć, zwłaszcza WKK. Starcie z wrocławianami to dla nas spotkanie z cyklu “być albo nie być”, bo nie zamierzamy spoglądać na rezultat meczu Zastal – Śląsk. Musimy być w stu procentach skoncentrowani i wyeliminować błędy, które zaważyły o porażce z WKK na wyjeździe. Wierzę, że jesteśmy w stanie ten mecz wygrać. By to zrobić, musimy dać z siebie wszystko i zostawić serce na parkiecie – tylko w taki w sposób możemy osiągnąć sukces. Bardzo serdecznie zapraszamy na ten mecz wszystkich kibiców. Bądźcie naszym szóstym zawodnikiem, pokonajmy wspólnie WKK!

 

 

Damian Durski (obrońca/skrzydłowy juniorów Górnika):

 

- WKK jest nam dobrze znanym przeciwnikiem. Jesteśmy dobrze przygotowani fizycznie, jak i psychicznie. Nie mamy nic do stracenia, więc tanio skóry nie sprzedamy. Ten tydzień będzie dla nas ciężki pod względem przygotowań. WKK jest jednym z głównych faworytów do złota MP U-18, ale jeżeli uda nam się wygrać będzie to potwierdzeniem naszych medalowych aspiracji. Na pewno nie jesteśmy zespołem, który łatwo się poddaje, więc na meczu nie zabraknie walki.

 

 

Łukasz Kołaczyński (rozgrywający juniorów Górnika):

 

 

- WKK Wrocław jest mocnym zespołem, z którym juz mieliśmy okazję walczyć. W przeszłości udało nam się z nimi wygrać dwa razy (w 2013 roku podczas Memoriału Stanisława Anacki oraz podczas mistrzostw Dolnego Śląska szkół gimnazjalnych – przyp. red.). Dobrze się znamy z zawodnikami z Wrocławia - walczyliśmy juz z nimi grając w mini koszykówce. Niedzielny mecz jest jednym z najważniejszych w tym sezonie. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy by wygrać z niepokonanym WKK Wrocław. Zapraszamy wszystkich kibiców na niedzielne spotkanie!

 

 

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl