Juniorzy starsi lepsi od Kotwicy/ 2016-01-30 20:12:43 / Dominik /

Hala Wałbrzyskich Mistrzów wypełniła się głośno dopingującymi kibicami.  W drugim meczu ćwierćfinałów MP U-20 Górnik pokonał Kotwicę 50 Kołobrzeg 87:59. Nasi przegrywali na początku meczu nawet 1:13, ale jeszcze w pierwszej kwarcie złapali kontakt z rywalem. Później było już tylko lepiej - ostatnią kwartę Górnik wygrał 26:6. Jutro zagramy z MKS Zabrze o 12:30.

Górnik: Kurzepa 24 (11 zb, 4x3), Krzymiński 24 (4x3), Kołaczyński 15 (11 zb, 5 as), Durski 12, Jeziorowski 5, Szmidt 4, Kaczuga 2, Tyszka 1, Będzitko 0, Dargacz 0, Podejko 0, Smoleń 0.