gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Olek poleci do Nowego Jorku!/ 2016-03-07 20:28:12 / Dominik /

Wielkie wyróżnienie dla Olka Balcerowskiego. Wychowanek Górnika, grający obecnie w hiszpańskim Gran Canaria (seniorzy tego zespołu zmierzą się ze Stelmetem Zielona Góra w ćwierćfinale Pucharu Europy) ma za sobą kilkudniowy camp Jordan Brand Classic w Zagrzebiu dla 40 najbardziej utalentowanych graczy z rocznika 2000 w Europie. Mierzący już 214 cm polski środkowy zyskał uznanie w oczach trenerów, znajdując się w ścisłym gronie 10 zawodników z Europy, którzy 15 kwietnia zagrają w Nowym Jorku przeciwko rówieśnikom z USA!

 

Spotkanie młodych talentów "Next vs Next" odbędzie się w hali Barclays Center (obiekt na którym mecze rozgrywa Brooklyn Nets). Skład graczy ze Starego Kontynentu będzie uzupełniony talentami z innych stron globu.  W przeszłości w Jordan Brand Classic udział wzięli m.in. Chris Paul, Carmelo Anthony, Lebron James i Blake Griffin.

 

Gratulacje Olek i powodzenia!!!!Aleksander Balcerowski, zdj. Octagon Polska

 

 

 

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl