gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Cenny triumf kadetów (FOTO)/ 2016-03-07 20:37:41 / Dominik /

W 4. kolejce ligi dolnośląsko-lubuskiej swoje trzecie zwycięstwo zanotowali kadeci Górnika (rocznik 2000). Prowadzeni przez Pawła Domoradzkiego biało-niebiescy pokonali na wyjeździe Basket Gorzów Wlkp. 71:58.

 

Górnik: M. Podejko 25, M. Frankiewicz 15, Ł. Makarczuk 15, B. Kłyż 14, A. Adamek 2, M. Antkowiak 0, M. Chęć 0, M. Kamiński 0, J. Szczęsny 0.

 

Cztery najlepsze ekipy z ośmiozespołowej stawki awansuje do ćwierćfinałów MP U-16. Górnik w tabeli jest szósty. Prowadzi Chromik Żary, z którym zagramy w środę (9 marca) o 17:30 w Hali Wałbrzyskich Mistrzów. Na tym etapie rozgrywek zaliczane są wyniki pomiędzy zaintersowanymi z I etapu na poziomie wojewódzkim, co sprawia, że biało-niebieskim pozostały starcia z ekipami z lubuskiego (cztery mecze do końca rozgrywek w regionie). 

 

zdjęcia: D. Kłyż/ Górnik Wałbrzych rocznik 2000 - Facebook

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl