gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Koszulka na szczytny cel/ 2016-04-10 15:36:53 / Dominik /

W przerwie meczu w Jaworznie prezes Stowarzyszenia Górnik Wałbrzych 2010, Artur Wylandowski przekazał przedstawicielowi "Wałbrzyskiego Kotła"  koszulkę z podpisami zawodników.Koszulka trafi do Roberta Ćwiklińskiego, który swoją pasję podróżowania rowerem łączy z pomocą dla opolskiego hospicjum. Pan Robert zawita w Wałbrzychu podczas uroczystego Otwarcia Sezonu Rowerowego, którego organizatorem jest lokalny oddział PTTK (jednym z głównych organizatorów jest kibic Górnika i członek "Wałbrzyskiego Kotła). Otwarcie sezonu 17 kwietnia o 11:00 na stadionie na Piaskowej Górze (ul. Kusocińskiego).

 

Pan Robert przeznaczy koszulkę na aukcję. Uzyskane środki trafią do hospicjum.  W akcję zaangażowana jest też inicjatywa "Kibicowska wyprawa rowerem po Polsce" (www.robertowisko.pl)

 

 

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl