gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Przygotowania Górników przed sezonem/ 2016-09-05 12:31:41 / Marcin Durczak /

30minut.pl - W połowie sierpnia biało-niebiescy rozpoczęli przygotowania do kolejnych występów na II-ligowym poziomie. I choć wałbrzyszanie mają za sobą ponad 2 tygodnie zajęć, to jak podkreśla trener Chlebda praktycznie „nie powąchali” piłki. Jak dotąd bowiem ciężko pracowali nad formą fizyczną, za którą odpowiedzialni są bracia Łukasz i Paweł Bochenkiewicz z firmy Bteam
Pierwszy występ Górników już za nami. Wałbrzyszanie wzięli udział w turnieju w Poznaniu gdzie zajęliśmy trzecie miejsce. Przegraliśmy 51:70 z Biofarmem Basket Poznań i wygralismy 74:66 z Doral Zetkamą Nysa KłodzkoPrzed turniejem w Poznaniu: - O jakieś nadzwyczajne wyniki w naszym wykonaniu będzie bardzo trudno. I nie chodzi tylko o klasę przeciwników, ale przede wszystkim zmęczenie spowodowane ostatnimi wyczerpującymi treningami. Jak wręcz przyznał Paweł Bochenkiewicz, po ostatnich zajęciach zawodnicy będą biegali na kolanach -, poinformował Chlebda.

Tydzień po powrocie z Poznania naszą drużynę czeka dwumecz z Nysą Kłodzko. Pierwszy pojedynek odbędzie się 9 września w Wałbrzychu, ale będzie on zamknięty dla publiczności. Rewanż dzień w później w Kłodzku. Następnie Górnicy udadzą się do Kątów Wrocławskich, w których w dniach 17-18 września rozegrany zostanie turniej z udziałem miejscowych Polkątów, Rawii Rawag Rawicz, naszej drużyny, Śląska Wrocław, oraz, co ciekawe, mistrza Szkocji. Inauguracja nowego sezonu nastąpi 24 września, a na początek zmierzymy się na wyjeździe z Polkątami.

Informując o przygotowaniach Górnika nie sposób nie wspomnieć o składzie wałbrzyszan. W ekipie znalazło się 12 graczy, w tym Piotr Niedźwiedzki, który po roku przerwy znów dołączył do drużyny. - Mam ogromny szacunek do Piotra, który mimo propozycji z ekstraklasy czy zagranicy postanowił wrócić do II ligi i wesprzeć Górnika -, powiedział szkoleniowiec naszej drużyny. Obok niego szczególnie uważnie przyglądać się będziemy Michałowi Kozakowi, który przyszedł z Katowic. Pochodzący z Jeleniej Góry zawodnik gra na pozycji numer „1” i ma wspomóc doświadczonego Rafała Glapińskiego na rozegraniu.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
greg
2016.09.22 18:01:00
IP: 94.254.240.219

czy to prawda ze od tego sezonu mecze maja byc biletowane ?

 

od admin: Tak. Więcej info wkrótce

Adderal
2016.09.11 18:58:10
IP: 87.99.36.56

Wiadomo coś jak poszedł turniej w Poznaniu? <- "Pierwszy występ Górników już za nami. Wałbrzyszanie wzięli udział w turnieju w Poznaniu gdzie zajęliśmy trzecie miejsce. Przegraliśmy 51:70 z Biofarmem Basket Poznań i wygralismy 74:66 z Doral Zetkamą Nysa Kłodzko"

Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl