gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

UWAGA! Ważne informacje przed pierwszym meczem sezonu u nas/ 2016-09-23 10:30:22 / Marcin Durczak /

W sobotę 1 października o godzinie 17:00 koszykarze Górnika Wałbrzych rozegrają pierwszy mecz u siebie w tym sezonie - z Gimbasketem Wrocław. Kilka ważnych spraw organizacyjnych dla kibiców chcących zobaczyć to spotkanie:

1. Mecz zostanie rozegrany na Hali  Wałbrzyski Mistrzów (dawny OSiR) przy ul. Wysockiego.

2. Impreza będzie biletowana! Cena biletu normalnego to 7zł, a ulgowego 3zł. Maksymalna ilość osób (biletów) na to spotkanie to 295szt.

3. Sprzedaż biletów prowadzona będzie w siedzibie Klubu - data rozpoczęcia sprzedaży zostanie podana w późniejszym terminie, ale raczej nie będzie to szybciej niż czwartek w tygodniu przed meczem. Siedziba klubu znajduje się hali przy ul. Wysockiego (schodami w dół, potem w lewo).

4. Kibic bez biletu nie będzie miał możliwości wejścia na halę. A w przypadku wcześniejszego wyprzedania 295 wejściówek to może się okazać, że tuż przed meczem bilety nie będą już dostępne.

5. Bilety nie będą miały numerowanych miejsc.Kolejne dwa mecze u siebie prawdopodobnie także rozegramy na Osirze (zasady z biletami takie same), a kolejne już na Aqua i wtedy będzie możliwość zakupu biletów w recepcji hotelowej - dostępność miejsc/biletów oczywiście na Aqua dużo większa niż w przypadku Osiru.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Arcadio
2016.09.24 17:57:36
IP: 94.254.163.213

A karnety będą? Nie chce mi się biegać za biletami ; od ducha: na pierwszych kilka meczow raczej bez szans na karnety, ale przekaze temat do klubu :) Aracadio w sobote widzimy sie za lawka naszych :P

ks
2016.09.23 16:22:01
IP: 87.105.201.182
rozsadna decyzja kwota ok i zawsze to jakas kasa dla klub ; od ducha: dokladnie!
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl