gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Mikołajki: Do wygrania 30 biletów na mecz z Polkątami!/ 2016-12-06 12:23:46 / Marcin Durczak /

walbrzych.dlawas.info - Pierwszych 30 Kibiców, którzy przyjdą dziś (wtorek 06.12.) do siedziby Klubu Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010, ul. Wysockiego 11a (budynek OSiR) w godz. 16:00-18:00 ze znaczkiem otrzymanym do wcześniej zakupionego biletu na mecz Górnika Trans.eu Wałbrzych i odpowiedzą, który gracz jest na tym znaczku czeka 30 wejściówek na najbliższy - sobotni mecz oraz słodki upominek.

Przypominamy, że w sobotę 10.12.2016 o godz. 18:30 Górnik Trans.eu Wałbrzych - gra w Hali Wałbrzyskich Mistrzów z Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie.Pamiętajcie
6 grudnia godz. 16 - 18
ul. Wysockiego 11a
Nie zapomnijcie znaczka!
Bilety czekają. Uwaga! Każdy czytelnik może otrzymać jeden bilet na mecz. Zapraszamy.


Kolejne nagrody Dla Was Nagrodobrania już wkrótce!
Mikołaj zostawił nam swój worek, a w nim: kamery sportowe, czytniki e-booków, markowe perfumy, smart bandy, atrakcyjne rodzinne wyjazdy turystyczne, przydatne elektronarzędzia, zabawki, książki i wiele wiele innych.

Sięgniemy do niego już w grudniu, a prezenty trafią do naszych Czytelników stanowiąc nagrody w nieustającym konkursie, którego już niedługo oficjalny start :)

Przeglądając dołączoną galerię zdjęć można zobaczyć przynajmniej część nagród, które czekają na uczestników. Zaglądajcie na portal oraz na stronę www.dlawasnagrodobranie.pl aby nie przegapić startu :)


Źródło: walbrzych.dlawas.info/wiadomosci/dla-was-nagrodobranie-mikolaj-dostarczyl-pierwsze-prezenty/cid,9759,a

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl