gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

I runda play-off: Górnik - Obra: sobota 11.03. godz. 17:00/ 2017-03-09 08:01:42 / Marcin Durczak /

walbrzych.dlawas.info - Drugi po rundzie zasadniczej Górnik Trans.eu Wałbrzych podejmie w Hali Wałbrzyskich Mistrzów siódmą Obrę Kościan. Ten mecz już w sobotę, 11 marca o godz 17:00.
Biało-Niebiescy pozostają zdecydowanym faworytem starcia z Obrą. W rundzie zasadniczej nasi pokonali rywali 96:58 w Wałbrzychu oraz 89:69 w Kościanie. Rywalizacja trwa do dwóch zwycięstw. Drugi mecz odbędzie się w Wielkopolsce. Zwycięzca tej pary zmierzy się w II rundzie z lepszym z pary SMS Władysławowo-Politechnika Gdańska.Na sobotni mecz warto przyjść, bo klub oferuje zainteresowanym specjalne pakiety kibica, w których skład wchodzi kalendarz, kubek, bilet na mecz z Obrą oraz album "70 lat koszykarskiego Górnika Wałbrzych". Cena takiego pakietu wynosi 50 zł, a będzie on do nabycia w piątek w siedzibie klubu (Hala Wałbrzyskich Mistrzów, ul. Wysockiego 11a) oraz w sobotę przed meczem.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
bob
2017.03.09 12:28:25
IP: 188.146.14.27
1 rundę Górnik powinien spokojnie zaliczyć. Prawdziwa rywalizacja rozpocznie się dopiero meczami z zespołami z innych grup.
Osobiście uważam grupowe mecze play-off, za zbędne, bezzasadne. Po pierwsze-ani Obrze, ani Polkątom, ani Gimbasketom, nie zależy na awansie/grają tylko dla prestiżu i sparingu/, po drugie-takie mecze nie przyciągają kibiców i nie wzbudzają emocji, po trzecie- zwiększają koszty zespołów walczących o awans oraz wydłużają rozgrywki.
O awans powinny walczyć/na krzyż/- bezpośrednio po losowaniu- pierwsze "czwórki" z poszczególnych grup, aż do wyłonienia 3 najlepszych drużyn.
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl