gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Górnik w ćwierćfinale. Zaczynają się schody/ 2017-04-02 10:34:04 / Dominik /

wdwi.pl - Bez niespodzianki we Władysławowie. Górnik wygrywa 77:67 i w walce o półfinał zmierzy się z faworytem rozgrywek.

CZYTAJ WIĘCEJ<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
bob
2017.04.02 13:36:45
IP: 188.146.17.185
Brawa za dotychczasowe mecze. Jednak dopiero teraz Górnik rozpoczyna najważniejszą batalię. Wyeliminowanie Krakowa daje praktycznie upragniony awans. Czy jest to możliwe?
Zdecydowanym faworytem jest Kraków/ok.8:2/, który miażdży swoich rywali niczym walec. Czy zatem krakusów można pokonać? W sporcie jak w życiu zdarzają się cuda. Jeśli nastąpi niezwykła mobilizacja połączona z ograniem, doświadczeniem oraz łutem szczęścia- jest to możliwe. Górnik nie ma nic do stracenia. Musi zagrać swoje czyli, to umie najlepiej/szczelna obrona i szybki atak/. Warto wspomnieć w tym miejscu pasjonujący pojedynek z przed kilku lat, ze Sportino Inowrocław. Wówczas Górnik wyszedł zwycięsko z niemal beznadziejnej sytuacji/po 2 porażkach u siebie/. Trzeba ładować akumulatory i nawiązać do pięknych lat historii. Powodzenia.
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl