gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Sparing z Czechami na żywo w TVP??/ 2017-07-18 14:12:45 / Marcin Durczak /

Jak informuje polskikosz.pl TVP transmitować będzie najbliższy Eurobasket w koszykówce. Jednocześnie telewizja publiczna (TVP Sport?) w piątek, 28 lipca najprawdopodobniej pokaże mecz towarzyski z Czechami. Transmitować (chce) też turniej, który odbędzie się w Polsce, prawdopodobnie w Legionowie. Nie wiadomo jeszcze, czynione są starania, aby pokazane zostały też turnieje zagraniczne, gdzie (Kłajpeda, Hamburg) zagramy sparingi z bardziej atrakcyjnymi rywalami, jak choćby Litwa czy Serbia.Jednak jeśli chodzi o sam turniej Eurobasketu – fazę grupową w Helsinkach oraz decydujące rundy w Stambule, możemy się zatem najprawdopodobniej spodziewać przy mikrofonach zestawu komentatorskiego m.in. z Piotrem Sobczyńskim i Ryszardem Łabędziem.

Terminarz Polaków podczas Eurobasketu:
31 sierpnia: Słowenia
2 września: Islandia
3 września: Finlandia
5 września: Francja
6 września: Grecja.

Runda finałowa w Stambule rozpocznie się 7 września.

Według informacji polskikosz.pl kontrakt obowiązywać ma aż do 2021 roku. Przez 4 lata TVP ma pokazywać spotkania reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw Europy i świata oraz oczywiście w samych turniejach mistrzowskich.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl