gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Piątkowy sparing z Czechami na żywo w TVP Sport/ 2017-07-27 13:28:43 / Marcin Durczak /

polskikosz.pl - Już w piątek 28.07. reprezentacja Polski koszykarzy zagra pierwszy mecz sparingowy przed EuroBasketem. Spotkanie będzie można zobaczyć na antenie sportowego kanału TVP.
Mecz w Wałbrzychu rozegrany zostanie w najbliższy piątek o godz. 20:00. Transmisję w TVP Sport przewidziano od 19:55. Rywalem będzie solidna reprezentacja sąsiednich Czech - nasz tradycyjny przeciwnik na początku wszelkich przygotowań. W sobotę te same drużyny zagrają rewanż, ale będzie on już zamknięty dla publiczności, więc i dla TV.Podobnie jak dwa lata temu, także najbliższy EuroBasket pokazany zostanie przez telewizję publiczną. Nie wiadomo jeszcze w jakim zakresie, np. ile meczów poza spotkaniami Polaków. Kontrakt obowiązywać ma aż do 2021 roku. Przez 4 lata TVP ma pokazywać spotkania reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw Europy i świata oraz oczywiście w samych turniejach mistrzowskich.

Terminarz spotkań Polaków podczas EuroBasketu:
31 sierpnia: Słowenia
2 września: Islandia
3 września: Finlandia
5 września: Francja
6 września: Grecja.

Runda finałowa w Stambule rozpocznie się 7 września.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl