gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

A jednak Żubry!/ 2018-04-18 23:04:05 / Dominik /

Znamy rywala w ćwierćfinale play-off. Więcej o Żubrach Białystok przeczytacz TUTAJ.Pierwszy mecz w Wałbrzychu już w sobotę, 21 kwietnia o godz. 17 (Hala Wałbrzyskich Mistrzów, bilety do nabycia w hali już od piątku, od godz. 17). Mecz nr 2 w sobotę 28 kwietnia w Białymstoku. W razie potrzeby (seria trwa do dwóch zwycięstw) trzeci mecz w środku tygodnia (2 maja) odbędzie się w Wałbrzychu. Lepszy z tej rywalizacji zmierzy się w półfinale rozgrywek ze zwycięzcą pary Śląsk II Wrocław - Syntex Księżak Łowicz (zwycięzca tej serii będzie miał już pewny awans do 1 ligi, a przegrany zagra w jeszcze jednej serii ostatniej szansy).

W ćwierćfinale powalczą także Decka Pelplin, AZS UMCS Lublin, AZS AGH Kraków oraz MCKiS Jaworzno, które sensacyjnie wyeliminowało Weegree AZS Politechnikę Opolską (50:49 w decydującym meczu nr 3!).

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl