gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Krzywdziński podjął decyzję.../ 2018-07-04 22:26:36 / Dominik /

Wyjaśniła się przyszłość środkowego Górnika. Tomasz Krzywdziński przedłużył kontrakt z Górnikiem Trans.eu Wałbrzych i tym samym będzie miał okazję ponownie sprawdzić się w 1. lidze.
Górnik zachował trzon składu z ostatniego sezonu.

 

WIĘCEJKoszykarze wciąż chcą uczestniczyć w projekcie trenera Marcina Radomskiego, co każe sądzić, że dużą rolę w sukcesie Górnika odegrała atmosfera wewnątrz drużyny. Zawodnicy, którzy stanowili o sile klubu w 2. lidze, którzy wywalczyli awans, dostaną szansę na zapleczu ekstraklasy. Mowa o Rafale Glapińskim, Bartłomieju Ratajczaku, Damianie Durskim, Hubercie Kruszczyńskim, Krzysztofie Spale i wspomnianym Krzywdzińskim.
Z siedmioosobowej grupy w największej mierze odpowiedzialnej za awans do 1. ligi klub oficjalnie nie potwierdził jeszcze obecności w składzie na nowe rozgrywki Marcina Wróbla.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
ks
2018.07.06 08:22:39
IP: 87.105.201.242
to teraz czekamy na jakiś nowy transfer!!
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl