gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Porażka w sparingu z GTK Gliwice/ 2018-08-18 19:02:33 / Marcin Durczak /

walbrzych.dlawas.info - Kilka dni temu koszykarze Górnika Trans.eu Wałbrzych rozpoczęli przygotowania do sezonu w 1. lidze. Za nimi jest już pierwszy wyjazdowy sparing - z ekstraklasowym GTK. Wałbrzyszanie przegrali 64:77. W składzie naszego zespołu zabrakło Rafała Glapińskiego, który przebywa z zespołami młodzieżowymi na campie w Kołczewie.Górnik: Niedźwiedzki 24 (7 zb), Krzywdziński 14, Wróbel 9, Durski 6, Kruszczyński 4, Ratajczak 3, Der 2, Kłyż 2, Spała 0, Jeziorowski 0, Krzymiński 0

Najwięcej punktów dla GTK zdobył Amerykanin Damonte Dodd. Popularny "Dodzilla" ma 211 cm wzrostu, ukończył prestiżową uczelnię Maryland, gdzie jednak bardziej słynął z gry w obronie. Do Gliwic trafił tego lata prosto z ligi meksykańskiej. W starciu z Górnikiem zdobył 18 punktów.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl