gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Wygrany sparing z AZS Basket Nysa/ 2018-09-17 11:55:30 / Marcin Durczak /

walbrzych.dlawas.info - Wyrównana była jedynie pierwsza kwarta. Z każdą kolejną rosła przewaga wałbrzyszan. W składzie Górnika tym razem zabrakło Huberta Kruszczyńskiego oraz młodych Łukasza Makarczuka i Bartosza Kłyża. Tylko przez kwadrans na parkiecie przebywał Piotr Niedźwiedzki, ale zdążył w tym czasie zdobyć 14 punktów. W ekipie rywali z Nysy, która zastąpiła w drugiej lidze MKS z pobliskiego Otmuchowa, najlepiej zaprezentował się Patryk Garwol, w sezonie 2017/18 zawodnik pierwszoligowej Pogoni Prudnik.Górnik Trans.eu Wałbrzych - AZS Basket Nysa 83:65
Górnik: Wróbel 18, Der 14, Niedźwiedzki 14, Spała 10, Durski 8, Krzywdziński 8, Jeziorowski 6, Ratajczak 3, Glapiński 2 (8 as), Krzymiński 0.
Nysa: P. Garwol 20, Kasiński 16, Kołakowski 12, Chorostecki 8, Kostek 4, M. Garwol 3, Zygadło 2, Krawiec 0, Braszka 0.

W dotychczasowych sparingach Górnik pokonał AZS Nysę oraz pierwszligowy Biofarm Basket Poznań. Przegrał natomiast z FutureNet Śląskiem Wrocław (dwa razy), WKK Wrocław, Polfarmexem Kutno, Pogonią Prudnik (po dogrywce) i GTK Gliwice. Pomijając ekstraklasowe GTK, wszystkie zespoły będą przeciwnikami biało-niebieskich w 1. lidze, która startuje w sobotę 29 września - o godzinie 15:00 w hali Aqua Zdroji nasi zmierzą się wtedy z Pogonią Prudnik.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl