gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

PSP 15 druga w półfinale wojewódzkich zawodów/ 2018-11-30 14:31:30 / Marcin Durczak /

walbrzyszek.com - W Hali Wałbrzyskich Mistrzów odbył się finał ponad powiatowych rozgrywek szkolnych w koszykówce, który był zarazem półfinałem szczebla wojewódzkiego.

Do rywalizacji przystąpiły trzy reprezentacje szkolne. Na parkiecie zobaczyliśmy gospodarza turnieju Publiczną Szkołę Podstawową nr 15 imienia Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu, Zespół Szkół Publicznych imienia Jana Pawła II w Kudowie-Zdrój i Szkołę Podstawową 105 ze Świdnicy.W gronie faworytów turnieju wymieniało się przede wszystkim szkoły z Kudowy i Wałbrzycha. O drużynie ze Świdnicy, która składała się z piłkarzy ręcznych i siatkarzy nie oczekiwano zbyt dużo. Okazało się, że zawodnicy ZS z Kudowy Zdrój byli zabójczo skuteczni. W pierwszym meczu rozbili w pył rywala ze Świdnicy. W drugim spotkaniu bez większego kłopotu pokonali podopiecznych Marcina Radomskiego z PSP 15. Wałbrzyszanie wygrali po twardej walce ze SP 105 ze Świdnicy, dzięki czemu zajęli drugie miejsce w turnieju. Najlepszym zawodnikiem zawodów był Mikołaj Włodarczyk z Kudowy Zdrój.

Wyniki:
ZSP Kudowa Zdrój - SP 105 Świdnica 70:10
PSP 15 Wałbrzych - SP 105 Świdnica 52:43
ZSP Kudowa Zdrój - PSP 15 Wałbrzych 50:29

1. ZSP Kudowa Zdrój
2. PSP 15 Wałbrzych
3. SP 105 Świdnica

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl