gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Niedziela 31.03., godz. 18:00 Górnik - Kotwica/ 2019-03-27 07:31:02 / Marcin Durczak /

Ostatnia kolejka rundy zasadniczej 1. ligi koszykówki zapowiada się pasjonująco. W niedzielę, 31 marca o godz. 18 Górnik Trans.eu Wałbrzych podejmie w Aqua Zdroju Energę Kotwicę Kołobrzeg. W zależności od wyników poszczególnych spotkań wałbrzyszanie mogą zająć w końcowym zestawieniu miejsca od 6 do 10. Jest 16 możliwych wariantów, z których 11 premiuje biało-niebieskich do play-off. Przyjrzyjmy się bliżej morzu scenariuszy przed niedzielną kolejką (wszystkie mecze odbędą się tego samego dnia i o tej samej porze).

UWAGA! Bilety w dniu meczu będzie można zakupić w punkcie sklepu Sporting wewnątrz obiektu (wejście od strony basenu), a nie przed halą jak do tej pory.A oto pary 30. kolejki (pogrubioną czcionką zespoły z tym samym bilansem co Górnik):


GKS Tychy-WKK Wrocław

Jamalex Polonia 1912 Leszno-Biofarm Basket Poznań

Górnik Trans.eu Wałbrzych-Energa Kotwica Kołobrzeg

AZS AGH Kraków-Pogoń Prudnik

KS Księżak Syntex Łowicz-STK Czarni Słupsk

SKK Siedlce-Enea Astoria Bydgoszcz

FutureNet Śląsk Wrocław-Rawlplug Sokół Łańcut

Elektrobud-Investment ZB Pruszków-Polfarmex Kutno


Więcej informacji
https://walbrzych.dlawas.info/sport/1-liga-co-sie-wydarzy-w-ostatniej-kolejce-szesnascie-scenariuszy-gornika/cid,20154,a

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Ja
2019.03.31 20:58:57
IP: 31.0.39.128
Górnik ma lepszy bilans z Tychami i wkk, więc dlaczego jest w parze ze Śląskiem
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl